Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na jaczewskiego? chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leżą w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aneta nie bądz taka mądra ,to że w szpitalu to wiem i że w lublinie też wiem tylko nie wiem w którym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta informacja potrzebna ci jest zeby ich dalej gnębic i obrażac czy w jakim celu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wez się aneta wyłącz albo napsz coś madrego i co wiesz,za pewne gowno, albo sp....mądra sie znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co gdybys przezył to co ja to byś tak nie pisał to moja rodzina.I poprostu nie chce pisac o nich bo to jest sprawa wyłącznie rodziny co się z nimi dzieje.Jak chcesz wiedzieć cos więcej to się ujawnij co ci powiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro nam z powodu tej tragedii...ale musimy przyznac ze obie dziewczyny(Anna G i Ilona H)byly nieslychanie zepsute...wiemy bo bliska nam osoba spotykala sie z nimi...one szukaly chlopakow z samochodem i pieniedzmi...oraz ze slabymi charaktermi...perfidnie to wykorzystywaly...Bogu dziekujemy ze na miejscu tego Mariusza nie byl nasz brat i syn...Anne niech osadzi Bog...ale swojego zycia i zdrowia nie szanowala choc byla dana jej szansa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leżą na staszica w szpitalu a ty aneta jakbys byla taką kochana rodzina to bys nie siedziała na forum sama gadałaś na początku głupoty wiec nierżnij teraz biednej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszesz ze to twoje rodzenstwo tak? ja gdybym miał brata 14 letniego nie wypusciłabym go z domu o tej porze i teraz byłabym z nim w szpitalu a nie pier***ił na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ze to jest brat rodzony deb***u.Kolezanko i nie pisz ze leżą na staszica w szpitalu bo to nie prawda.Byłam dzisiaj u nich wiem gdzie leżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze w szpitalu nie mozna zostać na noc ani bardzo przy nim siedziec to co mam robić.To ty się zastanów co piszesz i sorki ale to nie jest mój brat rodzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta wez spi...za miast siedzieć w domu i pierd... to do szpitala,nikt Cie nie chce "czytać"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no widać jakos ty czytasz i bedę pisac bo nie pozwole zyb ktos taki jak ty obrazał moją rodzine nie pozwole!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę tylko odwiedzić kolegę i dlatego pytam i nie mam zamiaru nikogo tu oceniac ani tym bardziej gnębić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko do niego moga wejsc rodzice i nikt inny to nie ma sensu tam jechac tyle ci powiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze wkoncu napiszecie cos mardego co z nimi jest w jakim sa stanie to nie jest rzecz do ukrycia wszytscy i tym beda wiedzieli tylko jestem ciekawy co sie z nimi dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad jest w stanie ciężkim a z Iloną jest juz dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aneta pisałaś że byłaś u nich a teraz piuszesz że tylko rodzice mogą wejść ,a ja chcę odwiedzić mariusza bo to mój kolega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z mariuszem??co mu jest??a konradowi dokladnie co jest i ilonie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem mariusz jest na staszica moj mąż z nim pracuje to zapytam go i napisze ci prawdopodobnie ma złamaną ręke i jest poobijany przyda mu się wsparcie teraz on potrzebuje tego jak pojedziesz to powiedz że jego znajomi są z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...